Třída Dráčků - návštěva planetária v HB

Půjdeme do planetária pozorovat noční oblohu a uvidíme film i vesmíru. Vstup - zdarma. Pojedeme tam i zpět autobusem - cenu rozpočítáme podle počtu dětí.

Nadcházející akce / události

DatumNázev
3. Bruslení

Na bruslení odjíždí autobus v 10,00 od školky. S sebou děti mají mít: brusle, helmu (hokejová, lyžařská nebo na kolo), vhodné sportovní oblečení (lehké, funkční, nepromokavé), teplé prstové rukavice a pití. Helmu si může dítě půjčit na bruslení.

4. Bruslení

Karneval