MŠ Nádražní


 Kapacita školy: 112 dětí
 Počet tříd: 4
 Provoz MŠ: 6:00 - 16:30
 Telefon: 569 425 620
 Jídelna: 705 894 824

 Motýlci: 705 894 821
 Rybičky: 705 894 822
 Dráčci: 736 500 466
 Slůňata: 705 894 823


Aktuality

Do naší MŠ přišel na návštěvu tatínek a vyprávěl nám o svém povolání vojáka.
V pondělí 20.6. 2022 jsme měly projektový den na zahradě MŠ.
Dne 17.6.2022 se třída Motýlků a Rybiček vydala na výlet.
Ve středu 15.6.2022 jsme se sešli v dopoledních hodinách na naší školní zahradě s tatínkem panem truhlářem.
V pátek 17.6.2022 se ve třídě Motýlků konal atletický den na zahradě MŠ.
V úterý 14.6.2022 se třída Motýlků vydala na zmrzlinu ke Kroupům.
Ve středu 8.6. měly děti ze třídy Dráčků zahradní slavnost. Společně s rodiči se rozloučily s mateřskou školou, protože po prázdninách půjdou již do základní školy.
Dne 1.6.2022 se v odpoledních hodinách konal ve venkovních prostorách školky dětský den.
Ve třídě rybiček v proběhl v květnu sportovní den zaměřený na atletické odvětví.
Dne 29.4.2022 se ve školce konalo čarodějnické dopoledne.
Dne 29.4.2022 se ve školce konalo čarodějnické dopoledne.
Dne 28.4.2022 od 15h se ve třídě Motýlků konala akce: ,,Centrování s rodiči."
Dne 29.4.2022 se ve školce konalo čarodějnické dopoledne.
Od 4.4 - 8.4.2022 se ve třídě Motýlků konal barevný týden.
V těchto měsících se ve třídě motýlků děti připravovaly na Velikonoce
Ve čtvrtek 24. 3. 2022 navštívily děti ze třídy Slůňat Planetárium v ZŠ Nuselská.
Ve středu 30. března 2022 za námi do třídy Dráčků a Slůňat přišel tatínek Míši a vyprávěl nám o tom, jak se staví kolejiště, jak se opravují koleje a jak se staví železniční tunel.
V březnu 2022 jsme se ve třídě Dráčků a Slůňat sešli s rodiči při zábavném odpoledni.
Děti ze třídy Dráčků navštívily Planetárium v Havlíčkově Brodě. Povídaly jsme si o hvězdách a vesmíru. Viděly jsme vesmírnou pohádku Polaris. A těď si ve školce dál povídáme o vesmíru, hvězdách a poletíme do vesmíru naší raketou.
Milé děti a rodiče přijďte si za námi pohrát do naší Mateřské školy Nádražní. Pokud nebudte moct přijít, prohlédněte si naší školku na webových stránkách.
Dne 27.1.2022 se v naší MŠ konal karneval. Vzhledem k opatřením, která souvisí se vzniklou situací, byla tato akce konána samostatně v každé třídě zvlášť. Školka se zaplnila spoustou pohádkových postav: princů, princezen, draků, čarodějnic, pirátů,
Milí rodiče, připravili jsme si pro Vás vánoční překvapení a natočili jsme Vám vánoční videa jako dárek k vánocům od Vašich dětí. Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví do nové rok
Děti a zaměstnanci naší mateřské školy vytvořily dárečky pro babičky a dědečky do Domova seniorů v Husově ulici v Havlíčkové Brodě. Děti zazpívaly vánoční koledy a dostaly od babiček a dědečků krásné dárečky.
Od 1.12.2021 je na plotě před naší MŠ plakát s obrázkem a nápisem: ,,Těšíme se na Ježíška." U něj budou postupně vyvěšené úkoly, které si mohou děti s rodiči splnit.
V úterý 9.11. jsme měli ve třídě Rybiček dopoledne s názvem Rybičkové strašení. Děti přišly převlečené do strašidelných masek a mohlo začít dovádění.
Podzimní dovádění třídy Motýlků a Rybiček na školní zahradě.
Dvoudenní akce s rodiči se letos konala na naší školní zahradě, kde byla pro děti a rodiče připravena hra s baterkami. Úkol zněl jasně: ,,Najděte ducha Ajraje." Už z fotek je vidět, jak si ji děti náramně užily.
4.listopadu 2021 přišly místo dětí a paní učitelek do třídy slůňátek strašidla. Společně si zatancovaly, zahrály hry, vyprávěly si o Halloweenu. Moc se jim ve slůňátkách líbilo a společně si ,,den strašidel" užily.
Děti ze třídy Dráčků a Slůňat se vydaly do podzemí muzea Havlíčkova Brodu. I když jsme se trochu báli, nakonec to bylo velké dobrodržství.
Děti ze třídy Dráčků se vydaly do parku, kde sbíraly různé přírodniny, hrály různé hry a tvořily si svoji podzimní paletku.
Milí rodiče, zveme Vás na setkání se třídními učitelkami:
Milí rodiče, milé děti připravili jsme pro Vás soubor videí se hrami pro rozvoj dětí předškolního věku. Videi Vás provází Kapička Jára a Dráček Fráček.
Milé děti a rodiče přijďte si za námi pohrát do naší Mateřské školy Nádražní. Pokud nebudte moct přijít, prohlédněte si naší školku na webových stránkách.
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.
Ve vánočním čase jsme se s dětmi jako každý rok vydali k Domovu pro seniory v Husově ulici.
V září jsme využili pěkného počasí a trávili jsme hodně času na naší školní zahradě.
V měsíci září společně s dětmi tvoříme třídní pravidla a hrajeme hry, při kterých podporujeme sociálni vztahy, abychom se všichni ve třídě Dráčků cítili dobře.
Jak děti ze třídy Rybiček přišly ke Kouzelným brýlím.
V úterý 23.6.2020 proběhl na naší mateřské škole projektový den s panem truhlářem.
Advent a přípravy na Vánoce ve třídě Rybiček.
Ve středu před Vánoci přinesl Ježíšek dárečky do naší školky.
Děti z Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod z MŠ Nádražní pravidelně spolupracují s Domovem pro seniory v Husově ulici v Havlíčkově Brodě. Několikrát do roka děti navštěvují babičky a dědečky, společně hrají hry, zpívají písničky a slaví různé události.
Děti společně s rodiči si užili v MŠ voňavé vánoční odpoledne ve středu 27.11.2019. Společně tvořili vánoční dekorace a pekli vánoční perníčky.
Děti ze třídy Dráčků oslavily společně s anglickým kamarádem žabákem Fredym anglický svátek Halloween.
Děti ze třídy Dráčků vystoupily s krátkým programem pro bývalé zaměstnance Pleasu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě.
Děti ze třídy Dráčků se vydaly na průzkum turistické cesty okolo řeky Sázavy.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru