Aktuality

Milí rodiče a děti, protože se za námi nemůžete přijít podívat do školky, připravili jsme pro Vás video prohlídku naší mateřské školy.
Informace k zápisu do MŠ.
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.
Ahoj děti, připravili jsme pro Vás on-line školičku. Každý týden pro Vás připravíme nové zabavné hry, úkoly, tanečky a písničky.
Ve vánočním čase jsme se s dětmi jako každý rok vydali k Domovu pro seniory v Husově ulici.
V září jsme využili pěkného počasí a trávili jsme hodně času na naší školní zahradě.
V měsíci září společně s dětmi tvoříme třídní pravidla a hrajeme hry, při kterých podporujeme sociálni vztahy, abychom se všichni ve třídě Dráčků cítili dobře.
Jak děti ze třídy Rybiček přišly ke Kouzelným brýlím.
V úterý 23.6.2020 proběhl na naší mateřské škole projektový den s panem truhlářem.
Bruslení je ukončeno.
Den plný zábavy, krásných masek a výborného pohoštění.
V pátek 28. února doplul do naší školky pirát.
Navštívili jsme 23.1.2020 ZŠ Štáflova u viděli jsme krásné taneční a sportovní vystoupení žáků školy.
Advent a přípravy na Vánoce ve třídě Rybiček.
Ve středu před Vánoci přinesl Ježíšek dárečky do naší školky.
Děti z Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod z MŠ Nádražní pravidelně spolupracují s Domovem pro seniory v Husově ulici v Havlíčkově Brodě. Několikrát do roka děti navštěvují babičky a dědečky, společně hrají hry, zpívají písničky a slaví různé události.
Děti společně s rodiči si užili v MŠ voňavé vánoční odpoledne ve středu 27.11.2019. Společně tvořili vánoční dekorace a pekli vánoční perníčky.
Děti ze třídy Dráčků oslavily společně s anglickým kamarádem žabákem Fredym anglický svátek Halloween.
Děti ze třídy Dráčků vystoupily s krátkým programem pro bývalé zaměstnance Pleasu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě.
Děti ze třídy Dráčků se vydaly na průzkum turistické cesty okolo řeky Sázavy.