Jídelna: 705 894 824

Rybičky: 705 894 822
 Dráčci: 736 500 466
 Slůňata: 705 894 823

Do naší MŠ přišel na návštěvu tatínek a vyprávěl nám o svém povolání vojáka.
V pondělí 20.6. 2022 jsme měly projektový den na zahradě MŠ.
Dne 17.6.2022 se třída Motýlků a Rybiček vydala na výlet.
Ve středu 15.6.2022 jsme se sešli v dopoledních hodinách na naší školní zahradě s tatínkem panem truhlářem.
V pátek 17.6.2022 se ve třídě Motýlků konal atletický den na zahradě MŠ.
V úterý 14.6.2022 se třída Motýlků vydala na zmrzlinu ke Kroupům.
Ve středu 8.6. měly děti ze třídy Dráčků zahradní slavnost. Společně s rodiči se rozloučily s mateřskou školou, protože po prázdninách půjdou již do základní školy.
Dne 1.6.2022 se v odpoledních hodinách konal ve venkovních prostorách školky dětský den.
Ve třídě rybiček v proběhl v květnu sportovní den zaměřený na atletické odvětví.
Dne 29.4.2022 se ve školce konalo čarodějnické dopoledne.
Dne 28.4.2022 od 15h se ve třídě Motýlků konala akce: ,,Centrování s rodiči."
Dne 29.4.2022 se ve školce konalo čarodějnické dopoledne.
Od 4.4 - 8.4.2022 se ve třídě Motýlků konal barevný týden.
V těchto měsících se ve třídě motýlků děti připravovaly na Velikonoce
Ve čtvrtek 24. 3. 2022 navštívily děti ze třídy Slůňat Planetárium v ZŠ Nuselská.
Ve středu 30. března 2022 za námi do třídy Dráčků a Slůňat přišel tatínek Míši a vyprávěl nám o tom, jak se staví kolejiště, jak se opravují koleje a jak se staví železniční tunel.
V březnu 2022 jsme se ve třídě Dráčků a Slůňat sešli s rodiči při zábavném odpoledni.
Děti ze třídy Dráčků navštívily Planetárium v Havlíčkově Brodě. Povídaly jsme si o hvězdách a vesmíru. Viděly jsme vesmírnou pohádku Polaris. A těď si ve školce dál povídáme o vesmíru, hvězdách a poletíme do vesmíru naší raketou.
Milé děti a rodiče přijďte si za námi pohrát do naší Mateřské školy Nádražní. Pokud nebudte moct přijít, prohlédněte si naší školku na webových stránkách.
Dne 27.1.2022 se v naší MŠ konal karneval. Vzhledem k opatřením, která souvisí se vzniklou situací, byla tato akce konána samostatně v každé třídě zvlášť. Školka se zaplnila spoustou pohádkových postav: princů, princezen, draků, čarodějnic, pirátů,
Milí rodiče, připravili jsme si pro Vás vánoční překvapení a natočili jsme Vám vánoční videa jako dárek k vánocům od Vašich dětí. Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví do nové rok
Děti a zaměstnanci naší mateřské školy vytvořily dárečky pro babičky a dědečky do Domova seniorů v Husově ulici v Havlíčkové Brodě. Děti zazpívaly vánoční koledy a dostaly od babiček a dědečků krásné dárečky.
Od 1.12.2021 je na plotě před naší MŠ plakát s obrázkem a nápisem: ,,Těšíme se na Ježíška." U něj budou postupně vyvěšené úkoly, které si mohou děti s rodiči splnit.
V úterý 9.11. jsme měli ve třídě Rybiček dopoledne s názvem Rybičkové strašení. Děti přišly převlečené do strašidelných masek a mohlo začít dovádění.
Podzimní dovádění třídy Motýlků a Rybiček na školní zahradě.
Dvoudenní akce s rodiči se letos konala na naší školní zahradě, kde byla pro děti a rodiče připravena hra s baterkami. Úkol zněl jasně: ,,Najděte ducha Ajraje." Už z fotek je vidět, jak si ji děti náramně užily.
4.listopadu 2021 přišly místo dětí a paní učitelek do třídy slůňátek strašidla. Společně si zatancovaly, zahrály hry, vyprávěly si o Halloweenu. Moc se jim ve slůňátkách líbilo a společně si ,,den strašidel" užily.
Děti ze třídy Dráčků a Slůňat se vydaly do podzemí muzea Havlíčkova Brodu. I když jsme se trochu báli, nakonec to bylo velké dobrodržství.
Děti ze třídy Dráčků se vydaly do parku, kde sbíraly různé přírodniny, hrály různé hry a tvořily si svoji podzimní paletku.
Milí rodiče, zveme Vás na setkání se třídními učitelkami:
Milí rodiče, milé děti připravili jsme pro Vás soubor videí se hrami pro rozvoj dětí předškolního věku. Videi Vás provází Kapička Jára a Dráček Fráček.
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Soubor obsahuje devět videí - viz detail aktuality.
Ve vánočním čase jsme se s dětmi jako každý rok vydali k Domovu pro seniory v Husově ulici.
V září jsme využili pěkného počasí a trávili jsme hodně času na naší školní zahradě.
V měsíci září společně s dětmi tvoříme třídní pravidla a hrajeme hry, při kterých podporujeme sociálni vztahy, abychom se všichni ve třídě Dráčků cítili dobře.
Jak děti ze třídy Rybiček přišly ke Kouzelným brýlím.
V úterý 23.6.2020 proběhl na naší mateřské škole projektový den s panem truhlářem.
Advent a přípravy na Vánoce ve třídě Rybiček.
Ve středu před Vánoci přinesl Ježíšek dárečky do naší školky.
Děti z Mateřské školy Korálky Havlíčkův Brod z MŠ Nádražní pravidelně spolupracují s Domovem pro seniory v Husově ulici v Havlíčkově Brodě. Několikrát do roka děti navštěvují babičky a dědečky, společně hrají hry, zpívají písničky a slaví různé události.
Děti společně s rodiči si užili v MŠ voňavé vánoční odpoledne ve středu 27.11.2019. Společně tvořili vánoční dekorace a pekli vánoční perníčky.
Děti ze třídy Dráčků oslavily společně s anglickým kamarádem žabákem Fredym anglický svátek Halloween.
Děti ze třídy Dráčků vystoupily s krátkým programem pro bývalé zaměstnance Pleasu v KD Ostrov v Havlíčkově Brodě.
Děti ze třídy Dráčků se vydaly na průzkum turistické cesty okolo řeky Sázavy.