Děti ze třídy Dráčků byly na druhé velké vycházce kolem řeky Sázavy.
Děti ze třídy Dráčků šly na pěší výlet do okolí brodské předrady. Společně jsme hráli různé pohybové i vědomostní hry, sbírali a poznávali jsme rostliny, pozorovali mraky, poslouchali přírodu. Výlet se nám velmi vydařil.
Maminko, tatínku, babičko, dědečku, pojď si se mnou hrát. Ve čtvrtek 14. 3. v 15.00 hodin ve třídě Dráčků.
Přednáška proběhne v úterý 19. 3. v 15.00 hodin ve třídě Slůňat
Ve středu 5.12. nás ve školce navštívil Mikuláš s andělem. Děti byly statečné, pověděly básničku, zazpívaly písničku. Za slib, že budou ceý další rok hodné, dostaly od Mikuláše sladkou odměnu.
Kudy protéká řeka Sázava? To byly zjistit děti ze třídy Dráčků, protože na jejich plavbě kolem světa je dovede až k moři.
Ve středu 22. 11. nás ve školce navštívili herci Divadla Úsměv s podzimní pohádkou O myslivci Martinovi. Děti se v pohádce plné písniček dozvěděly, proč slavíme svátek svatého Martina, jaké jsou tradice tohoto svátku. Představení se dětem líbilo.
Děti ze třídy Dráčků dostaly pozvání k Drážním hasičům v Havlíčkově Brodě. Děti si prohlédly celou hasičskou základnu, prolédly si auta, která hasiči používají při zásazích a prohlédly si vybavení hasičů. Děkujeme za skvělou ukázku všem hasičům.