Aktuality

Děti ze třídy Dráčků dostaly pozvání k Drážním hasičům v Havlíčkově Brodě. Děti si prohlédly celou hasičskou základnu, prolédly si auta, která hasiči používají při zásazích a prohlédly si vybavení hasičů. Děkujeme za skvělou ukázku všem hasičům.
Ve středu 5.12. nás ve školce navštívil Mikuláš s andělem. Děti byly statečné, pověděly básničku, zazpívaly písničku. Za slib, že budou ceý další rok hodné, dostaly od Mikuláše sladkou odměnu.
Kudy protéká řeka Sázava? To byly zjistit děti ze třídy Dráčků, protože na jejich plavbě kolem světa je dovede až k moři.
Ve středu 22. 11. nás ve školce navštívili herci Divadla Úsměv s podzimní pohádkou O myslivci Martinovi. Děti se v pohádce plné písniček dozvěděly, proč slavíme svátek svatého Martina, jaké jsou tradice tohoto svátku. Představení se dětem líbilo.
24. 5. 2018 společná akce pro děti s rodiči všech MŠ Korálky, zadní část parku u Chotěbořské ulice za rybníkem Rantejch, od 15.00 hodin.
31. 5. 2018 Indiánský Den dětí. Přijďte si s dětmi zasoutěžit a oslavit Den dětí. Na zahradě MŠ od 15.00.
Seznámíme se s živočichy, které můžeme potkat na zahradě a prožijeme část života ještěrek, motýlů a ptáčků. Budeme pozorovat různé malé "breberky" žijící v kompostu. Na závěr si zahrajeme Motýlí pohádku.
Zápis do naší Mateřské školky bude probíhat na ředitelství MŠ Korálky Havlíčkův Brod, Příčná 191. Od 9.00 - 11.30.
Přijďte si se svými dětmi vyrobit velikonoční vajíčko a další jarní dekorace. Začátek v 15.00.
Čtení pohádky „ O Slepičce a kohoutkovi“ s babičkou Honzíka.
22. 2. 2018 proběhne v naší MŠ Karnevalový rej
10. 4. 2018 proběhne v naší MŠ Den otevřených dveří
Přijďte si s námi pohrát.
Ve čtvrtek 25.1. 2018 v 15.00 ve třídě Slůňat.
V pondělí 15. května byla na MŠ zahradě přehlídka dravců.
Děti ze třídy Rybiček, Dráčků a Slůňat se zapojily do projektu Molitanový muž.
Rozveselení babiček a dědečků.
Rodiče dětí zavítali mezi nás, aby se podívali a s dětmi si zkusili, jak u nás probíhá centrování.
Letošní zima byla vydařená a Slůňata si ji náležitě užili :)
Milí rodiče, zveme Vás na den otevřených dveří od 9,00 do 12,00 hodinv naší školce.Přijďte se na nás podívat, přijďte si s námi pohrát. Těšíme se na Vás.
Pěkně jsme si užili karnavalový rej.
Příjemě strávené odpoledne s rodiči.
V pátek 6. ledna děti ze třídy Rybiček obešly a popřály dětem z ostatních tříd vše nejlepší do nového roku v převlecích Tří králů.
S velkou radostí jsme se hned pustili do zimního dovádění.
V letošním roce jsme slavili australský svátek Halloween jako naše kamarádka Aprilka z Austrálie.
Vánoce ve školce jsme si pěkně užili a slavili jsme je i s rodiči.
Děti ze třídy Motýlků si hrají a tvoří.
V pátek 14. října vyrazily třídy Dráčků a Slůňat do ZOO
V pondělí 14. listopadu začaly děti z Dráčků a Slůňat chodit na bruslení.
Třídy Slůňat a Dráčků chodí každé pondělí do Plavecké školy Havlíčkův Brod.
Na začátku září třídu Dráčků navštívila australská holčička Aprílka.